connect

شرکت حوله آلاله آذر به عنوان اولین تولید کننده حوله ­های نانو آنتی باکتریال در ایران، تولید این حوله را از سال ۱۳۹۳ آغاز نموده و تا به امروز توانسته بازارهای هدف را به خوبی پوشش دهد.

این شرکت در بخش تولید حوله ­های نانو آنتی باکتریال رسالت و وظیفه خود را نوآوری و تلاش در عرصه اقتصادی برای پیشبرد اهداف ملی می­داند. شعار ما "ایده ای نو برای سلامتی شما" می­ باشد، و با توجه به این نکته که در یک رابطه برنده- برنده واقعی،  مشتری جایگاه والایی دارد تلاش نموده ­ایم تا بهترین کیفیت را برای مشتریانمان به ارمغان بیاوریم.

 حوله های نانوآنتی باکتریال با گذراندن آزمون ­های متعدد در راستای سلامت شما آماده عرضه توسط این مجموعه هستند. این حوله ها بیشترین کارایی را جهت جلوگیری از رشد باکتری ها دارند و هیچگونه حساسیت­ پوستی ایجاد نمی­کنند و به لطف نخ ­های نانو و دقت در فرآیند تکمیل، هیچگونه ضرری برای محیط زیست ندارند.

بر این باوریم که به لطف حق تعالی به عنوان پیشرو در تولید حوله ­های ضد باکتری در ایران خواهیم توانست برای مردم عزیزمان بهترین­­ ها را عرضه کنیم و گامی هرچند کوچک در راستای سلامت مردم و جامعه برداریم.

Close Menu